Pielgrzymki rowerowe


Idź do treści

Polecane publikacje

ZASKAKUJĄCY WYWIAD Z PAPIEŻEM FRANCISZKIEM

Dodano 20.10.2013


Ta niezwykła książka jest świadectwem wielkiego otwarcia Ojca Świętego na współczesny świat, na jego bogactwo i różnorodność, świadectwem postawy pokory, potrzeby dialogu i zrozumienia. Zawiera niezwykłą korespondencję między papieżem Franciszkiem a Eugenio Scalfarim, lewicowym dziennikarzem, pisarzem i politykiem, założycielem dziennika „La Repubblica”, oraz zaskakujący wywiad, jakiego Ojciec Święty udzielił Scalfariemu 1 października 2013 roku.

Dodatkiem i uzupełnieniem książki jest encyklika Lumen fidei, która stała się pretekstem do wymiany myśli, ożywionej korespondencji i w końcu osobistego spotkania papieża z ateistą.

Scalfari – włoski dziennikarz, pisarz i polityk o lewicowych poglądach, założyciel popularnego włoskiego dziennika „La Repubblica”.

BIBLIA na Rok Wiary i kanonizację Jana Pawła II - TERAZ TAKŻE Z SOCZEWKĄ POWIĘKSZAJĄCĄ

Dodano: 08.03.2013


BIBLIA - przekład dokonany przez jednego tłumacza księdza biskupa Kazimierza Romaniuka w ciągu 35 lat - wyróżnia duża komunikatywność języka oraz ekumeniczny charakter. Wartością duchową tego wydania jest także to, że zawiera ono osobiste błogosławieństwo Jana Pawła II dla Czytelników, którzy z Rodzinami czytają Pismo Święte.

Do ekskluzywnego wydania BIBLII – zawierającej 121 biblijnych ilustracji Gustave’a Doré – została dodana soczewka powiększająca ułatwiająca lekturę. Soczewka mieści się pod okładką Biblii, jest lekka, wygodna w użyciu i niezastąpiona dla Czytelników mających problemy ze wzrokiem.

Specjalne strony przeznaczone na zapisywanie rodzinnych wydarzeń sprawiają, że BIBLIA ta może stać się kroniką rodzinną i gościć w rodzinach przez pokolenia. Bogato zdobiona twarda okładka, złoty ornament, ozdobny grzbiet i złota wstążka, soczewka, a także stosunkowo niska cena – to dodatkowe atuty tego wydania.

Można ją zamawiać z bezpłatną dostawą poprzez stronę internetową: www.bibliam.pl oraz nabywać w księgarniach.

FILM DOKUMENTALNY "EGZORCYSTA"

Dodano 21.07.2012


2 TM, 2,3 : „co usłyszałeś ode mnie za pośrednictwem wielu świadków, przekaż zasługującym na wiarę ludziom, którzy też będą zdolni nauczać i innych. Weź udział w trudach i przeciwnościach jako dobry żołnierz Chrystusa Jezusa!”

Już 25 lipca br. do "Gazety Polskiej" zostanie dołączony film dokumentalny pt. "Egzorcysta", będący rejestracją spotkania z o. Gabrielem Amorthem. Ukazuje on kulisy posługi egzorcystów i dotyka różnych aspektów ich działania podkreślając rolę egzorcyzmów w Kościele.

Nagranie ukazuje także jak rozpoznać, czy ktoś rzucił na nas przekleństwo, jak walczyć ze złorzeczeniem oraz jak radzić sobie, gdy pojawiają się problemy w naszym życiu, na które nie ma wytłumaczenia.

Więcej informacji: www.armia-pana.pl

Strona główna | Aktualności | Najbiższe spotkanie | Plany | Kronika | Galeria | Polecane publikacje | Kontakt | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego